regulated mod

duman degil buhar
Vaping'te, düzenlenmiş bir mod, kullanıcı tarafından kontrol edilen ayarlara göre güç çıkışını düzenleyen, mod içine yerleştirilmiş veya yerleşik bir tür devre kartına sahip bir cihazdır.

Bunun en basit şekli, düzensiz bir mod almak ve akü çıkışını düzenlemek için tüpe tekme adı verilen bir cihaz kurmaktır. Aynı sonucu elde etmek için bir başka basit çözüm, Hex Ohm modundaki gibi voltajı değiştirmek için kurulmuş bir potansiyometre ile birlikte gelen bir kutu modunun kullanılmasıdır.

Daha karmaşık düzenlenmiş modlar; değişken voltaj, değişken voltaj, sıcaklık kontrolü, bellek ayarları, nefes sayacı, ohm metre, ortalama amper okumaları, PBC sıcaklığı ve daha fazlası gibi ek özellikler sunar. Ayrıca, ters polarite koruması, kısa devre ve / veya açık devre kesmeleri, düşük ohm kesmeleri ve daha pek çok şey gibi güvenlik özellikleri de ekleme imkanı sunar. Düzenlenmiş bir modun birçok güvenlik özelliği sunmasına rağmen, acil durumlarda güvenlik ağları olmaları gerektiğini ve kendi güvenlik önlemlerinizi (örneğin, donanımınıza ve bataryalarına dikkat etmek ve kendinizi eğitmek gibi) desteklemesi gerektiğini ve asla kendi güvenlik önlemleri veya yalnızca güvenilebilir.

Sözlük